Апарат Accuvix A30

зареєстровано в МОЗ

Апарат Accuvix A30

Стационарный аппарат

Виробник: Samsung

Арт: U0182

В наявності

ціну уточнюйте

Accuvix A30 - новітній сканер на рівні нового покоління, який є першим результатом виробництва 25-річного досвіду Медісона в технології УЗД та інших доробок фірми Самсунг.

Сканер Accuvix A30 оснащений декількома режимами сканування: стандартні і опціонні. Стандартні відрізняються такими функціями, як сканування на глибину до 30 см, поворот картинки в різні боки, кольорові і анатомічні опції, виведення на екран під час одного сканування до 4-х картинок та інше. Опціонні відрізняються панорамним зображенням, еластографією, 3D / 4D опції і т.д.

Accuvix A30 володіє безліччю функціональних клавіш, в які входять:

• FSI - поліпшення картинки для кращої видимості;
• EZ exam - отримання покрокових протоколів;
• QuickScan - автоматичне настроювання;
• Функція для лінійних приладів;
• PW QuickScan - автоматичне настроювання доплера;
• XI VOCAL - розрахунок обсягу внутрішніх частин тіла.
А також проведення досліджень із збереженням отриманих даних; розрахунок в режимі реального часу; регулювання дистанції, кута, обсягу; трасування доплера; регулювання швидкості, тиску, прискорення і уповільнення.
Прилад має відповідну панель управління, а також додаткові функції акустичної системи: фокусування, апертура, діапазон до 200 децибел, аподизація, настроювання акустичного спектру. У свою чергу, за допомогою панелі управління можна настроювати мову інтерфейсу (близько 6-ти штук), положення по висоті або ширині до 30 градусів. На панелі є підсвічування клавіш, сенсорний екран, за допомогою якого можна здійснювати програмування, а також вбудовані 5 гнізд для підключення додаткового обладнання (датчиків).
Екран Accuvix A30 має роздільну здатність 1920 на 1080 (21,5 дюймів). Його можна обертати в радіусі 50-ти градусів, нахиляти вперед і назад.
Отримані зображення можна архівувати на жорсткий диск (500 Гб) і записувати на стандартний привід DVD-R. Передача інформації здійснюється у форматі DICOM 3.0.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору